Moja druga powieść pt "Marokańskie słońce" dostępna w sprzedaży!


Z ogromną radością pragnę poinformować Wszystkich Was, iż moja druga powieść pt "Marokańskie słońce" jest już dostępna w sprzedaży, w wersji papierowej. Książka ta opowiada o skomplikowanym uczuciu Polki i Marokańczyka, którym przyjdzie zmierzyć się z wieloma problemami.

Opis wydawniczy książki : 

Dwudziestodwuletnia Marysia chce uciec przed trudną przeszłością. Właśnie zakończył się jej związek z Maćkiem, z którym związana była przez ostatnie sześć lat. Mężczyzna, będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i potrącił staruszkę na pasach, która kilka dni później umarła, w konsekwencji czego mężczyzna trafił do więzienia. Dziewczyna jest napiętnowana przez lokalną społeczność. Ma dość i postanawia uciec. Z pomocą przychodzi jej ciocia mieszkająca w Hamburgu. W ciągu kilku dni załatwia Marysi pracę w barze. Młoda kobieta od razu decyduje się na wyjazd. Pragnie zmian i jest pełna nadziei na lepsze jutro.

Bilal to dwudziestoośmioletni mężczyzna,który kilka miesięcy wcześniej zakończył swój związek z Aminą. Pomimo upływu czasu nie jest gotowy na nową miłość. Całą swoją energię poświęca pracy, bez której nie wyobraża sobie swojego życia. Od kilku lat jest pilotem samolotu. Na co dzień mieszka z rodziną w Casablance. Jest muzułmaninem.

Ta dwójka nieszczęśników poznaje się na lotnisku w Gdańsku, gdzie oboje oczekują lotu do Hamburga. Magiczna i niewytłumaczalna siła przyciąga ich do siebie i od tego dnia splata losy w jedną całość. Zafascynowani sobą nawzajem szybko wplątują się w romans. Ta piękna historia nie może się jednak udać, o czym wkrótce będą musieli się brutalnie przekonać...

Książka dostępna m.in. na :
Miejsc oczywiście sukcesywnie będzie przybywać ;-)

Zachęcam do zakupu!

6 komentarzy :

 1. Kochani zachęcam was do zakupu książki, ponieważ czytałam ją i uważam, że jest naprawdę świetna. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Ja niebawem, jak tylko do mnie dotrze, będę czytała pierwszą! Już się nie mogę doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wydania już drugiej powieści ;). Niestety to nie jest moja tematyka, ale muszę przyznać, że wybrałaś kontrowersyjną parę! Doceniam.

  http://demoniczne-ksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Tajemnicze książki © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka